На залиха ( 98 парче )

ден 650,00
OR

Брз преглед

НЕДЕЛЕН ПАКЕТ НА ПОЈАДОЦИ (5 ком) ПО ИЗБОР


OVERNIGHT OATS - ПОЈАДОК СПРЕМЕН ЗА УПОТРЕБА



Здрав доручек со гмечени цели овесни зрна, сува смоква и нискомаслен јогурт со 1% масленост, збогатен со јаткасти производи и овошје по избор.


Доручекот е засладен со мед и зачинет со цимет!



Детали

НЕДЕЛЕН ПАКЕТ НА ПОЈАДОЦИ (5 ком) ПО ИЗБОР

OVERNIGHT OATS - ПОЈАДОК СПРЕМЕН ЗА УПОТРЕБА

Здрав доручек со гмечени цели овесни зрна, сува смоква и нискомаслен јогурт со 1% масленост, збогатен со јаткасти производи и овошје по избор.

Доручекот е засладен со мед и зачинет со цимет!

СОСТАВ:  25 гр. ОВЕС (ROLLED), 5 гр. ОВЕСНИ ТРИЦИ, 10 гр. ЧИА СЕМЕ, 5 гр. БАДЕМ ИЛИ ОРЕВ, 1 БРАЗИЛСКИ ОРЕВ, 5 гр. СЕМКА ТИКВА, 5 гр. СОНЧОГЛЕД, 10 , 15 гр. СМОКВА СУВА, 110 гр. ОВОШЈЕ ПО ИЗБРО ИЛИ МИКС, 150 мл. ЈОГУРТ 1%, ЦИМЕТ И 20 гр. МЕД 

Дополнителни

Бар код No
Manufacturer's Suggested Retail Price No

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: 05 НЕДЕЛЕН ПАКЕТ ■ (5 појадоци)

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.