More Views

На залиха ( 99 парче )

ден 150,00
OR

Брз преглед

Body respond


OVERNIGHT OATS - ДОРУЧЕК СПРЕМЕН ЗА УПОТРЕБА




Здрав доручек со гмечени цели овесни зрна, сува смоква и нискомаслен јогурт со 1% масленост, збогатен со јаткасти производи и овошје по избор .


Доручекот е засладен со мед и зачинет со цимет!

Детали

PROTEIN 10 - ПРОТЕИН 10

OVERNIGHT OATS - ПРОТЕИНСКИ ДОРУЧЕК СО 10 гр ПРОТЕИН СПРЕМЕН ЗА УПОТРЕБА

Здрав доручек со гмечени цели овесни зрна, сува смоква и нискомаслен јогурт со 1% масленост, збогатен со јаткасти производи и овошје по избор.

Доручекот е засладен со мед и зачинет со цимет!

СОСТАВ:  10 гр. WHEY PROTEIN FITNESS AUTHORITY - VANILA , 25 гр. ОВЕС (ROLLED), 5 гр. ОВЕСНИ ТРИЦИ, 10 гр. ЧИА СЕМЕ, 5 гр. БАДЕМ, 1 БРАЗИЛСКИ ОРЕВ, 5 гр. СЕМКА ТИКВА, 5 гр. СОНЧОГЛЕД, 10 гр. ЛЕБЛЕБИЈА, 15 гр. СМОКВА СУВА, 110 гр. МИКС ОВОШЈЕ , 75 мл. ЈОГУРТ 1% +75 мл . МЛЕКО 1%

Дополнителни

Бар код No
Manufacturer's Suggested Retail Price No

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: 19 PROTEIN 10

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.