More Views

На залиха ( 99 парче )

ден 130,00
OR

Брз преглед

Body respond


OVERNIGHT OATS - ДОРУЧЕК СПРЕМЕН ЗА УПОТРЕБА
Здрав доручек со гмечени цели овесни зрна, сува смоква и нискомаслен јогурт со 1% масленост, збогатен со јаткасти производи и МАЛИНА.


Доручекот е засладен со мед и зачинет со цимет!

Детали

Body respond

OVERNIGHT OATS - ДОРУЧЕК СПРЕМЕН ЗА УПОТРЕБА

Здрав доручек со гмечени цели овесни зрна, сува смоква и нискомаслен јогурт со 1% масленост, збогатен со јаткасти производи и МАЛИНА.

Доручекот е засладен со мед и зачинет со цимет!

СОСТАВ: Овесни трици, Овес (rolled), Чиа семе, Бадем, Бразилски орев, Семка тиква, Сончоглед, Смоква сува, Малина, Мед, Јогурт нискомаслен

Дополнителни

Бар код No
Manufacturer's Suggested Retail Price No

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: 13 МАЛИНА ■ Overnight oats

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.