More Views

На залиха

ДЕН 130,00
OR

Брз преглед

220 гр. Гурманска плескавица со мешано мелено месо


ЗАЧИНИ: Кромид, сол, масло

Детали

250 гр. Гурманска плескавица со мешано мелено месо

ЗАЧИНИ: Кромид, сол, масло

Дополнителни

Локали Лесковачка кај Вили
Угостител ТП ВИЛИ
MSRPrice No

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: ГУРМАНСКА ПЛЕСКАВИЦА

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Контакт: info@multikoncept.mk ■ +389.71.307383