More Views

Availability: На залиха

From: ДЕН 179,00

To: ДЕН 195,00

Price as configured: ДЕН 0,00

Брз преглед

150 гр. пилешко месо, 60 гр. марула, 30 гр. рукола, 70 гр. домати, 20 гр. пармезан, 20 гр. маслинки, 30 гр. кубети-двопек, 15 мл ладно цедено маслиново масло, 15 балсамико, лимун


Пилешки стек по избор: свеж стек, печен или на пареа или чаден (димен) стек


* Required Fields

Price as configured: ДЕН 0,00

Детали

150 гр. пилешко месо, 60 гр. марула, 30 гр. рукола, 70 гр. домати, 20 гр. пармезан, 20 гр. маслинки, 30 гр. кубети-двопек, 15 мл ладно цедено маслиново масло, 15 балсамико, лимун

Пилешки стек по избор: свеж стек, печен или на пареа или чаден (димен) стек

Дополнителни

Локали The House
Угостител No
MSRPrice N/A

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: ЦЕЗАР САЛАТА

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Контакт: info@multikoncept.mk ■ +389.71.307383