More Views

На залиха

ДЕН 120,00
OR

Брз преглед

Body respond


OVERNIGHT OATS - ДОРУЧЕК СПРЕМЕН ЗА УПОТРЕБА
Здрав доручек со гмечени цели овесни зрна, сува смоква и нискомаслен јогурт со 1% масленост, збогатен со јаткасти производи и свежо смрзнато овошје.


Доручекот е засладен со мед и зачинет со цимет!

Детали

Body respond

OVERNIGHT OATS - ДОРУЧЕК СПРЕМЕН ЗА УПОТРЕБА

Здрав доручек со гмечени цели овесни зрна, сува смоква и нискомаслен јогурт со 1% масленост, збогатен со јаткасти производи и свежо смрзнато овошје.

Доручекот е засладен со мед и зачинет со цимет!

СОСТАВ: Овесни трици, Овес (rolled), Чиа семе, Бадем, Бразилски орев, Семка тиква, Сончоглед, Смоква сува, Вишна/Малина, Мед, Јогурт нискомаслен

Дополнителни

Локали The House
Бар код No
MSRPrice No

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: Body respond - доручек

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Контакт: info@multikoncept.mk ■ +389.71.307383