More Views

На залиха

ДЕН 130,00
OR

Брз преглед

tropic thunder


OVERNIGHT OATS - ДОРУЧЕК СПРЕМЕН ЗА УПОТРЕБАЗдрав доручек со гмечени цели овесни зрна, сува смоква и нискомаслен јогурт со 1% масленост, збогатен со јаткасти производи и АНАНАС+МАЛИНА+КАПИНА.


Доручекот е засладен со мед и зачинет со цимет!

Детали

tropic thunder

OVERNIGHT OATS - ДОРУЧЕК СПРЕМЕН ЗА УПОТРЕБА

АНАНАС+МАЛИНА+КАПИНА

Здрав доручек со гмечени цели овесни зрна, сува смоква и нискомаслен јогурт со 1% масленост, збогатен со јаткасти производи и АНАНАС+МАЛИНА+КАПИНА.

Доручекот е засладен со мед и зачинет со цимет!

СОСТАВ: Овесни трици, Овес (rolled), Чиа семе, Орев, Бразилски орев, Семка тиква, Сончоглед, Смоква сува, Ананас+Малина+Капина, Мед, Јогурт нискомаслен

Дополнителни

Локали The House
Бар код No
MSRPrice No

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: 30 ТРИО МИКС

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Контакт: info@multikoncept.mk ■ +389.71.307383