More Views

На залиха

ДЕН 130,00
OR

Брз преглед

Body respond


OVERNIGHT OATS - ДОРУЧЕК СПРЕМЕН ЗА УПОТРЕБА
Здрав доручек со гмечени цели овесни зрна, сува смоква и нискомаслен јогурт со 1% масленост, збогатен со јаткасти производи и МАЛИНА.


Доручекот е засладен со мед и зачинет со цимет!

Детали

Body respond

OVERNIGHT OATS - ДОРУЧЕК СПРЕМЕН ЗА УПОТРЕБА

Здрав доручек со гмечени цели овесни зрна, сува смоква и нискомаслен јогурт со 1% масленост, збогатен со јаткасти производи и МАЛИНА.

Доручекот е засладен со мед и зачинет со цимет!

СОСТАВ: Овесни трици, Овес (rolled), Чиа семе, Бадем, Бразилски орев, Семка тиква, Сончоглед, Смоква сува, Малина, Мед, Јогурт нискомаслен

Дополнителни

Локали The House
Бар код No
MSRPrice No

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: 13 МАЛИНА ■ Overnight oats

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Контакт: info@multikoncept.mk ■ +389.71.307383