More Views

Нема на залиха

Regular Price: ДЕН 9.443,00

Special Price ДЕН 8.010,00

  • Купи 5 за ДЕН 7.629,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

BALLANTINE'S FINEST 21YO ■ 0.700 L ■ Саманта

Детали

BALLANTINE'S FINEST 21YO ■ Саманта - Саманта

Дополнителни

Бар код 5010106110393
Волумен литри 0.700
Алкохол 43,00%
Производител Саманта
MSRPrice ДЕН 9.612,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: BALLANTINE'S FINEST 21YO ■ 0.700 L ■ Саманта

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Контакт: info@multikoncept.mk ■ +389.71.307383