More Views

Нема на залиха

Regular Price: ДЕН 1.898,00

Special Price ДЕН 1.610,00

  • Купи 5 за ДЕН 1.533,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

BALLANTINE'S 12YO KUT. ■ 0.700 L ■ Саманта

Детали

BALLANTINE'S 12YO KUT. ■ Саманта - Саманта

Дополнителни

Бар код 5010106110232
Волумен литри 0.700
Алкохол 40,00%
Производител Саманта
MSRPrice ДЕН 1.932,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: BALLANTINE'S 12YO KUT. ■ 0.700 L ■ Саманта

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Контакт: info@multikoncept.mk ■ +389.71.307383