More Views

Нема на залиха

Regular Price: ДЕН 1.239,00

Special Price ДЕН 1.051,00

  • Купи 5 за ДЕН 1.001,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

Bailey's Irish Cream + ЧАША ■ 0.700 L ■ Гемак

Детали

Bailey's Irish Cream + ЧАША ■ Гемак

Дополнителни

Бар код 5011013930135
Волумен литри 0.700
Алкохол %
Производител Гемак – Gemak
MSRPrice ДЕН 1.261,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: Bailey's Irish Cream + ЧАША ■ 0.700 L ■ Гемак

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Контакт: info@multikoncept.mk ■ +389.71.307383