More Views

Нема на залиха

Regular Price: ДЕН 81,00

Special Price ДЕН 69,00

  • Купи 5 за ДЕН 66,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

BADEL DOMAĆI ■ 0.100 L ■ Бадел

Детали

BADEL DOMAĆI ■ Бадел - Badel ■ BADEL DOMAĆI
- РУМ ■ Абецедата на најдобрите колачи започнува со Бадел-овиот Домашен. Бадел-овата дама со буре стана традиционален симбол на најпопуларниот ароматичен пијалок кој се користи како додаток за изворни и оригинални слатки и како омилен додаток за чај. Бадел-овиот Домашен се произведува според посебна рецептура од најквалитетен алкохол со додаток на специјални есенции од рум. Благодарејќи на таа есенција, тој има препознатлив и карактеристичен мирис кој ги облагородува сите колачи и чаеви во студените зимски денови. Достапно во волумен од: 0,1l; 0,2l; 0,25l; 0,5l; 1l.

Дополнителни

Бар код 6056BD06174
Волумен литри 0.100
Алкохол 35,00%
Производител Бадел
MSRPrice ДЕН 83,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: BADEL DOMAĆI ■ 0.100 L ■ Бадел

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Price
Value

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Контакт: info@multikoncept.mk ■ +389.71.307383