More Views

Нема на залиха

Regular Price: ДЕН 435,00

Special Price ДЕН 369,00

  • Купи 5 за ДЕН 351,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

BADEL BOROVNICA ■ 1.000 L ■ Бадел

Детали

BADEL BOROVNICA ■ Бадел - Badel ■ BADEL BOROVNICA
- ЛИКЕРИ Слатки ■ Badel Borovnica, традиционален ликер, произведен со спојување на црвено вино и опојна боровница, направен од природни состојки што му дава полн и богат овошен вкус и мирис. Се консумира разладено, а идеален е и во комбинација со традиционалните хрватски слатки. Достапно во волумен од: 1,0l.

Дополнителни

Бар код 6025BD01310
Волумен литри 1.000
Алкохол 22,00%
Производител Бадел
MSRPrice ДЕН 443,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: BADEL BOROVNICA ■ 1.000 L ■ Бадел

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Price
Value

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Контакт: info@multikoncept.mk ■ +389.71.307383