More Views

Нема на залиха

Regular Price: ДЕН 317,00

Special Price ДЕН 269,00

  • Купи 5 за ДЕН 256,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

ACETO BALSAMICO PET 2L 25% MUST ■ 2.000 L ■ Денмак

Детали

ACETO BALSAMICO PET 2L 25% MUST ■ Денмак

Дополнителни

Бар код 0109DM00269
Волумен литри 2.000
Алкохол 0
Производител Денмак
MSRPrice ДЕН 323,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: ACETO BALSAMICO PET 2L 25% MUST ■ 2.000 L ■ Денмак

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Price
Value

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Контакт: info@multikoncept.mk ■ +389.71.307383