More Views

Нема на залиха

Regular Price: ДЕН 1.049,00

Special Price ДЕН 890,00

  • Купи 5 за ДЕН 848,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

ABSOLUT ORIENT APPLE ■ 1.000 L ■ Саманта

Детали

ABSOLUT ORIENT APPLE ■ Саманта - Саманта

Дополнителни

Бар код 7312040221004
Волумен литри 1.000
Алкохол 40,00%
Производител Саманта
MSRPrice ДЕН 1.068,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: ABSOLUT ORIENT APPLE ■ 1.000 L ■ Саманта

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Price
Value

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Контакт: info@multikoncept.mk ■ +389.71.307383